Schema


Sommar 2021

januari 2022

mån tis ons tor fre lör sön
1
2
3
4
5
6
7
8
9
  • Kids Pole Next - Katinka/Emma F
  • Pole 1-2 - Linda
  • Prova PÅ
  • Handbalancing
10
11
  • Pole 2-3 - Emma F
  • Advanced Pole - Anna-Maija
  • Heels - Anna-Maija
12
  • Pole Flows 3-4, Clara
  • Power Pole 2-3, Eleonora
  • Pole 1, Katinka
13
  • Leg Flexibility - Emma F
  • Backbends - Emma F
  • Pole 3 - Emma F
14
15
16
  • Kids New Generation - Emma F
  • Kids Next Generation - Emma F
  • Pole 1-2 - Linda
  • Pole 2-3 - Frida
  • Acro/handstand, Toubab
17
  • Pole 2 - Emma F
  • Pole 4 - Emma F
  • Active Flex - Hanse
18
  • Pole 2-3 - Emma F
  • Advanced Pole - Anna-Maija
  • Heels - Anna-Maija
19
  • Pole Flows 3-4, Clara
  • Power Pole 2-3, Eleonora
  • Pole 1, Katinka
20
  • Leg Flexibility - Emma F
  • Backbends - Emma F
  • Pole 3 - Emma F
21
  • Sassy Fridays Heels - Frida
  • Open Pole
22
23
  • Kids New Generation - Emma F
  • Kids Next Generation - Emma F
  • Pole 1-2 - Linda
  • Pole 2-3 - Frida
  • Acro/handstand, Toubab
24
  • Pole 2 - Emma F
  • Pole 4 - Emma F
  • Active Flex - Hanse
25
  • Pole 2-3 - Emma F
  • Advanced Pole - Anna-Maija
  • Heels - Anna-Maija
26
  • Pole Flows 3-4, Clara
  • Power Pole 2-3, Eleonora
  • Pole 1, Katinka
27
  • Leg Flexibility - Emma F
  • Backbends - Emma F
  • Pole 3 - Emma F
28
  • Sassy Fridays Heels - Frida
29
30
  • Kids New Generation - Emma F
  • Kids Next Generation - Emma F
  • Pole 1-2 - Linda
  • Pole 2-3 - Frida
  • Acro/handstand, Toubab
31
  • Pole 2 - Emma F
  • Pole 4 - Emma F
  • Active Flex - Hanse

Visa som block

SPRING TERM ,Start date January 10:th , 9 Weeks

Måndag

17:15-18:30 Pole Level 2 Emma F STORA
18:40-19:55 Pole Level 4 Emma F STORA
20:05-21:20 Active Flex Hanse STORA

Tisdag

11:45-13:00 LUNCH POLE Level 2-3 Emma F STORA
17:30-19:00 Advc Pole Level 5 Anna Maija STORA
19:15-20:45 Heels Level 3-5 Anna Maija STORA

Onsdag

17:15-18:30 Pole Flows Level 3-4 Clara STORA
18:40-19:55 Power Pole Level 2-3 Eleonora STORA
20:10-21:25 Pole Level 1 Katinka STORA

Torsdag

17:15-18:15 Leg Flexibility Emma F STORA
18:25-19:25 Backbends & Shoulder Strength Emma F STORA
19:40-20:55 Pole Level 3 Emma F STORA

Fredag

17:30-18:45 Sassy Fridays, Heels & Sensualmovement Frida STORA
19:00-20:30 OP STORA

Lördag

10:00-12:00 OP STORA

Söndag

10:30-11:20 Kids New Generation Emma F STORA
11:30-12:25 Kids Next Generation Emma F STORA
12:45-14:00 Pole Level 1-2 Linda STORA
14:15-15:30 Pole Level 2-3 Frida STORA
16:20-17:55 Dance Acro & Handbalancing Toubab STORA

Om du har missat något enstaka av dina ordinarie pass går det bra att ta igen det, om du anmält frånvaro, genom att hoppa in på en annan grupps träning vid ett visst tillfälle, i mån av plats. Anmäl därför din frånvaro senast kl 16.00 dagen innan ditt pass till info@poledance.se, så att andra kan utnyttja luckan.

Den instruktör som anges på klasserna är klassens huvudinstruktör. Vi förbehåller oss rätten att byta instruktör vid behov. Vikarie förekommer.

Vi har förtydligat hur vi hanterar personuppgifter och cookies på poledance.se.

Läs mer
Stäng