Schema


Sommar 2021

maj 2022

mån tis ons tor fre lör sön
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
  • Advc Pole -Anna Maija
  • Pole-Heels - Anna Maija
  • Summer Intensive - Stretch
25
  • Summer Intensive nivå 2/3
  • Summer intensive - stretch
26
27
  • Nivå 2/3 Intensiven
28
29
30
31

Visa som block

Summer schedule May-July (Being updated regularly)

Måndag

23/5 18:40-21:15 Pole Intensive 2 &3 Emma F Stora
30/5 17:15-18:30 Pole 4 Emma A Stora
30/5 18:45-21:15 Intensiven Emma A & Dasha Stora
6/6 17:15-18:30 Pole Nivå 2 Lina Stora
6/6 18:40-19:55 Pole Nivå 3 Lina Stora
6/6 20:10-21:30 Pole & Danceflow 3 & 4 Inna Stora
13/6 15:00-17:00 Kids Camp Emma F Stora
13/6 17:15.18:30 Pole 2 & 3 Emma F Stora
13/6 18:40-19:55 Pole 4 Emma F Stora
13/6 20:00-21:00 Stretch Emma F Stora
13/6 20:10-21:10 Pole 1
20/6 17:30-18:45 Active Flex Hanse
20/6 18:55-20:10 Pole 3 & 4 Hanse
20/6 20:20-21:35 Aerial Hoop Dasha Stora
27/6 17:30-18:45 Spinny Pole Eleonora Stora
27/6 19:00-20:15 Pole 3 Inna Stora
4/7 17:15-18:45 Pole 1 & 2 Eleonora
4/7 17:15-18:45 Active Flex Hanse
11/7 17:15-18:30 Pole Flows 2&3 Inna
11/7 18:45-20:00 Pole 4 Inna
11/7 20:10-21:10 Stretch Inna
18/7 17:30-18:45 Pole Flow 2 & 3 Inna
18/7 19:00-20:15 Pole 3 & 4 Inna
25/7 17:30-18:45 Pole 3 & 4 Eleonora
25/7 19:00-20:15 Pole 2 & 3 Eleonora
1/8 17:30-18:45 Active Flex Hanse
1/8 18:55-20:10 Pole 3 & 4 Hanse

Tisdag

24/5 17:30-19:00 Advc Pole Anna Maija STORA
24/5 19:15-20:45 Heels Anna Malja Stora
24/5 19:15-20:45 Intensive Emma F Lilla
31/5 17:00-18:30 Intensive Lina Stora
31/5 18:40-20:10 Advc Pole Anna Maija STORA
7/6 17:30-19:00 Advc Pole Emma F Stora
7/6 19:15-20:30 Backbends Emma F
7/6 19:15-20:30 PowerPole Eleonora
14/6 15:00-17:00 Kids Camp Emma F
14/6 17:30-19:00 Advc Pole Emma F Stora
14/7 19:15-20:30 PowerPole Eleonora
14/6 19:15-20:30 Backbends & Flexibility Emma F
21/6 17:30-19:00 Advc Pole Anna Maija Stora
21/6 19:15-20:45 Heels Anna Maija Stora
28/6 17:30-19:00 Advc Pole Anna Maija Stora
28/6 19:15-20:45 Heels Anna Maija Stora
28/6 19:15-20:30 Stretch Lina Lilla
5/7 17:15-18:30 Poleflows Lina Stora
5/7 18:45-20:00 Pole 3-4 Stora
5/7 20:10-21:10 Stretch Lina
12/7 17:15-18:30 Backbends Lina
12/7 18:40-19:55 Pole 1 & 2 Lina
12/7 20:10-21:25 Pole 3 Lina
19/7 17:30-19:00 Advc Pole Anna Maija
19/7 19:15-20:45 Heels Anna Maija
26/7 17:30-19:00 Advc Pole Anna Maija
26/7 19:15-20:45 Heels Anna Maija

Onsdag

25/5 17:15-19:40 Intensive Emma F STORA
25/5 20:00-21:00 Prova På Pole Emma F STORA
1/6 17:15-18:30 Flexibility Emma F Stora
1/6 17:00-18:30 OP
1/6 18:35-19:50 Intensive Emma F STORA
1/6 20:00-21:30 Pole Choreo Slava Stora
8/6 17:30-18:45 Aerial Hoop Dasha Stora
8/6 19:00-20:30 Pole Choreo Advc Slava Stora
15/6 15:00-17:00 Kids Camp
15/6 17:15-18:15 Pole 1 Lina
15/6 18:30-20:00 Advc Pole Choreo Slava
15/6 20:10-21:25 Pole 2 Lina
22/6 17:15-18:30 Lowflows 3-4 Clara
22/6 18:40-19:55 Spinny Pole 2-3 Lina
22/6 20:05-21:05 Pole 1 Lina
29/6 17:30-18:45 Pole 1 & 2 Lina
29/6 19:00-20:45 Backbends Lina
29/6 19:15-20:45 Pole Choreo Advc Slava
6/7 17:30-19:00 Poleflows
6/7 19:15-20:45 Pole Choreo Slava
13/7 17:30-18:45 Spinny Pole 2 & 3 Lina
13/7 19:00-20:00 Stretch Lina
20/7 18:00-19:00 Flexibility Inna
20/7 19:15-20:45 Pole Combos (4-5) Slava

Torsdag

2/6 17:30-19:00 Intensiven Emma F
2/6 19:15-20:30 Pole 4 Emma F
9/6 17:15-18:15 Flexibility Dasha
9/6 17:15-18:15 Pole 1 Emma F
9/6 18:30-19:45 Pole 3-4 Emma F
9/6 20:0-21:15 Pole 2 Lina
16/6 15:00-17:00 Kids Camp Emma F
16/6 17:30-18:45 Pole 4 Inna
16/6 19:00-20:00 Flexibility Inna
16/6 19:00-20:15 Heels Flow Dasha
23/6 17:15-18:15 Stretch Inna
23/6 18:30-19:45 Pole & DanceFlow Inna
23/6 20:00-21:15 Aerial Hoop Dasha
30/6 17:15-18:15 Pole 1 Lina
30/6 18:30-19:45 Pole 2 Lina
30/6 20:00-21:15 Pole 3 Lina
7/7 17:30-18:45 Heels Flow Dasha
7/7 19:00-20:15 Aerial Hoop Dasha
14/7 17:30-18:45 Lowflows & Handbalancing Lina
14/7 19:00-20:30 Pole Combos (4-5) Slava
21/7 17:30-18:45 Pole 2 Eleonora
21/7 19:00-20:15 Pole 3 Eleonora
28/7 17:30-18:45 Lowflows Clara
28/7 19:00-20:15 Heels Flow Dasha

Fredag

27/5 17:30-18:45 Backbends Lina
27/5 19:00-20:30 Intensiven Lina
3/6 17:30-20:00 Intensiven Dasha
10/6 17:30-19:00 Lowflows & Handbalancing Lina
10/6 19:15-20:30 Heels Flow Dasha
17/6 18:45-20:00 Aerial Hoop Dasha
1/7 18:00-20:00 OP
8/7 17:30-18:45 Lowflows Clara
8/7 18:45-20:15 OP
15/7 17:30-18:45 HeelsFlow Dasha
15/7 18:45-20:15 OP

Lördag

Varje lördag, se uppdaterad tid OP

Söndag

29/5 13:30-16:00 Intensiven Lina
29/6 16:30-17:45 Spinny Pole 2 & 3 Lina
5/6 16:30-17:45 Heels Flow Dasha
12/6 14:30-15:30 Stretch Dasha
12/6 16:00-17:15 Aerial Hoop Dasha
19/6 14:45-15:45 Stretch Inna
19/6 16:00-17:30 Pole & Dance Flow Inna
24/7 14:30-15:45 Spinny Pole (3) Eleonora
24/7 16:00-17:15 Pole Choreo (2-3) Eleonora

HT 2022 Start 15/8 (Under update)

Måndag

17:15-18:30 Pole 2
17:20-18:20 Pole 1
18:30-19:45 Pole 4
19:55-20:15 Pole & Dance flows

Onsdag

16:20-17:20 Teen Pole
17:30-18:45 Pole 3
19:00-20:30 Backbends
19:00-20:30 Pole Choreo Advc

Torsdag

16:30-17:15 Kids Pole (New &Next)
17:30-18:30 Pole 1 (Intro till Pole)
17:30-18:30 Stretch
18:40-19:55 Pole 2
20:05-21:25 Pole 3-4

Söndag

09:45-10:30 Knatte Pole 4-6 år
10:35-11:25 Kids Pole New Generation
11:30-12:30 Kids Pole Next Generation

Om du har missat något enstaka av dina ordinarie pass går det bra att ta igen det, om du anmält frånvaro, genom att hoppa in på en annan grupps träning vid ett visst tillfälle, i mån av plats. Anmäl därför din frånvaro senast kl 16.00 dagen innan ditt pass till info@poledance.se, så att andra kan utnyttja luckan.

Den instruktör som anges på klasserna är klassens huvudinstruktör. Vi förbehåller oss rätten att byta instruktör vid behov. Vikarie förekommer.

Vi har förtydligat hur vi hanterar personuppgifter och cookies på poledance.se.

Läs mer
Stäng