Schema


Sommar 2021

september 2021

mån tis ons tor fre lör sön
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Visa som block

Augusti - Oktober 2021 9 v, start v 34 (Lunchklasser 8 v, start v 35)

Måndag

11.45 - 13.00 Stretch & Strenght Emma F Stora
16.15 - 17.05 Kids Pole New Generation Anna E Stora
17.15 - 18.30 Pole 1 Anna E Stora
18.45 - 20.00 Pole 3 Eleonora Stora/Lilla
20.15 - 21.30 Pole 2 Julia Stora

Tisdag

11.45 - 13.00 Pole 2-3 Emma F Stora
17.30 - 19.00 Advanced Pole (nivå 5) Anna-Maija Stora
19.05 - 20.05 Benstretch & Mobility Emma F Lilla
19.15 - 20.45 Heels Anna-Maija Stora
20.15 - 21.15 Backbends & Shoulder strenght Emma F Lilla

Onsdag

17.15 - 18.30 Pole 3-4 Clara Stora
18.40 - 19.40 Stretch Clara Lilla
18.45 - 20.00 Pole 2-3 Eleonora Stora
20.15 - 21.45 Pole Choreo Advanced Slava Stora

Torsdag

11.45 - 13.00 Pole 1-2 Emma F Stora
17.15 - 18.30 Pole 4 Emma F Stora
18.45 - 20.00 Active Flexibility Hanse Lilla
18.45 - 20.00 Pole 1 Emma A Stora
20.15 - 21.30 Spinny Pole nivå 3 Emma A Stora

Fredag

17.30 - 19.30 Open Pole - Stora/Lilla

Lördag

10.30-13.30 Open Pole - Stora/Lilla

Söndag

10.30 - 11.15 Knatte Pole Katinka / Emma F Stora
11.30 - 12.20 Kids Pole Next Generation Katinka / Emma F Stora
12.30 - 13.45 Pole 1 Linda Stora
14.00 - 15.15 Pole 1-2 Linda Stora
16.00 - 17.30 Handbalancing Toubab Stora
18.00 - 19.15 Platformers Frida Stora

Schema för Period 2 Start: 25 oktober (vecka 43)

Måndag

11.45-12.45 Stretch Emma F Stora
16.15-17.05 Kids Pole (new generation) Anna E Stora
17.15-18.30 Pole nivå 1 Anna E Stora
18.40-19.55 Pole nivå 4 Emma F Stora
20.00-21.00 Stretch Emma F Stora
20.05-21.20 Pole Nivå 3 Julia Stora

Tisdag

11.45-13.00 Pole 2-3 Emma F Stora
11.30-13.00 OP (förbokning) Lilla
17.30-19.00 Advc Pole Anna Maija Stora
19.05-20.05 Stretch & Mobility (Ben) Emma F Lilla
19.15-20.45 Heels Anna Maija Stora
20.15-21.15 Backbends & Shoulder Strength Emma F Lilla

Onsdag

17.15-18.30 Pole nivå 1 Katinka Stora
18.40-19.55 PowerPole nivå 2-3 Eleonora Stora
20.00-21.30 Pole Choreo Advc Slava Stora
20.00-21.30 OP (förbokning) Lilla

Torsdag

11.45-13.00 Pole nivå 1-2 Emma F Stora
11.30-13.00 OP (förbokning) Lilla
17.30-18.45 Pole nivå 3-4 Clara Stora
18.55-20.10 Active Flex Hanse Lilla
18.55-20.10 Pole nivå 2 Emma A Stora
20.15-21.30 Spinny Pole nivå 3 Emma A Stora

Fredag

17.00-19.00 OP Stora

Lördag

11.00-13.00 OP Stora

Söndag

10.30-11.15 Knatte Pole Emma F / Katinka Stora / Lilla
11.30-12.20 Kids Pole (Next Generation) Emma F / Katinka Stora / Lilla
12.30-14.00 Pole Choreo Emma F Stora
14.15-15.30 Pole nivå 1-2 Linda Stora
16.00-17.30 Handbalancing Toubab Stora
18.00-19.15 Platformers Frida Stora
  1. Sommarens drop in-schema hittar du i kalendern på den här sidan och du bokar dina klasser här.

Nästa period startar i augusti, så fort schemat är klar kommer det publiceras på den här sidan.

Om du har missat något enstaka av dina ordinarie pass går det bra att ta igen det, om du anmält frånvaro, genom att hoppa in på en annan grupps träning vid ett visst tillfälle, i mån av plats. Anmäl därför din frånvaro senast kl 16.00 dagen innan ditt pass till info@poledance.se, så att andra kan utnyttja luckan.

Den instruktör som anges på klasserna är klassens huvudinstruktör. Vi förbehåller oss rätten att byta instruktör vid behov. Vikarie förekommer.

Vi har förtydligat hur vi hanterar personuppgifter och cookies på poledance.se.

Läs mer
Stäng